O firmie

Tło

Mam na imię Yasmine. Należę do rodziny na Bliskim Wschodzie, która zajmowała się handlem biżuterią ze złota, srebra i kamieni szlachetnych. Dzięki wczesnemu kontaktowi z biznesem jubilerskim naturalnie rozwinąłem w nim prawdziwą sympatię i pasję. Bycie kobietą dało mi dodatkową przewagę, by zrozumieć i docenić to bardziej niż ktokolwiek inny w mojej rodzinie.

 

Naturalna skłonność do biżuterii

Efektowne i błyszczące stroje damskie, czy to w ubraniach, czy w biżuterii, zawsze olśniewały moje oczy i do dziś trzymają mnie nienaruszoną najnowszą modą. Ta naturalna tendencja do mody zawsze skłaniała mnie do współpracy w branży modowej.

 

Co sprawiło, że założyłem moją markę?

Zdarzyło się, że ostatnio zamówiłem kilka sztuk biżuterii z kilku różnych renomowanych stron internetowych, ale byłem całkowicie rozczarowany usługą lub jakością produktów. Porównywałem je ze zdjęciami publikowanymi raz po raz, ale była cholerna różnica w tym, co pokazuje na stronie, a tym, co otrzymałem naprawdę. Wydawało się, że to wierzchołek góry lodowej i byłem w pełni przekonany, aby rozpocząć coś własnego, w którym mógłbym wykorzystać swoje unikalne wrodzone zdolności, aby kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty i podzielić się starannie wybranymi biżuterią i ubraniami z maksymalną liczbą ludzi wokół mnie. Dlatego zebrałem tutaj cały mój gust i doświadczenie, aby zapewnić doskonałość, blask, elegancję i jakość na maksymalnym poziomie.

 

Dlaczego my?

Wierzymy w zapewnianie naszym klientom najbardziej efektywnej obsługi i wysokiej jakości produktów. Naszym głównym celem jest maksymalne zadowolenie klienta. Zbieramy najwyższej jakości biżuterię regionalną od bestsellerów w Polsce oraz biżuterię orientalną od najbardziej wiarygodnych producentów z całego świata.